Jdi na obsah Jdi na menu
 


LOKO - SJM ( 2 : 2 )

13. 5. 2009

 

LOKO – SJM
13.5. v Lokáda
 
Sestava: Pohanka, Fiala, Kubínek, Mlejnek, Němec, Novotný, Šilhart, Dragošek, Josef, Fiala, Martin (nový clen týmu)
 
     Loko se v tomto utkání postavilo proti rovnocennému soupeři, který v posledních zápasech prokazuje vzrůstající výkonnost. Naopak náš tým by povzbudil dobrý výsledek, protože v posledních zápasech a na turnaji 8.5. se nám nedařilo tak, jak jsme očekávali. Pro onemocnění Martina H. byl na tento zápas střed zálohy volný pro vyzkoušení nových kombinací sestavy.
     Utkání začalo v ostrém tempu a ihned bylo poznat, že dnešní duel bude mít kvalitní úroveň. Boj o míč byl velmi úporný a rychlá křídla soupeřů se probíjela na dostřel naší branky. Tam ovšem přebíral spolehlivě míče Filip Š. A dlouhými a přesnými odkopy posílal do brejků naše útočníky. Bohužel první komu se podařilo skorovat byl soupeř. Velmi dobře fotbalově vybavena, o dvě hlavy vyšší útočnice soupeřů, ve spolupráci s kapitánem soupeřova týmu dokázali naši obranu plně zaměstnat. Donutili nás přizpůsobit projev obranné hry jejich dravosti a schopnosti ovládat míč, což se nám s postupujícím časem dařilo stále lépe. Krásným gólem po úniku Matyho M. jsme srovnali skóre i síly na hřišti. Před koncem poločasu jsme nedokázali uhlídat jeden z výpadů soupeřova útoku a dostali gól „do šatny“.
     Druhý poločas pokračoval ve stejně rychlém tempu a nasazení obou týmů bylo velmi vysoké. Odměnou za bojovnost, nám byla vyrovnávací branka Adama N. a dokonce se nám dařilo zatlačit soupeře do defenzivy na delší dobu. Měli jsme několik šancí, které mohly celý zápas výsledkově strhnout na naši stranu. Ale ani soupeř nepřestával rychlými brejky ohrožovat naši bránu. A tak zápas, ve kterém bylo k vidění spousty povedených fotbalových momentů skončil nerozhodně a ke spokojenosti obou mužstev.
     Možná, že jako dar k trenérovým narozeninám, předvedli v tomto zápase naši kluci co to znamená „mít radost ze hry“.