Jdi na obsah Jdi na menu
 


Malé změny k velkým výkonům :o)

30. 11. 2009

Ahoj všem,

 

jelikož nezbývá moc času po tréninku, rád bych Vám alespoň touto cestou řekl pár nových informací:

 

-je za námi půlka sezóny, kde se kluci naučili vítězit. Teď bych chtěl kluky naučit hrát fotbal, to znamená klička, nahrávka a týmové pojetí hry. I když nám odešli hráči (Maty, Adam a Táda), tak není důvod věšet hlavu, jelikož v týmu zůstali stále dobří hráči.

 

-a protože už jsou všichni kluci školáci, tak bych byl rád, kdyby už chodili do šatny sami  a sami se převlékali. Tedy prosím rodiče, aby to klukům řekli a už od zítřka je nechali samotné, at se to naučí.

 

-také bych rád odboural a odnaučil hlavně "tatínky" takzvané pokřikování po dětech při zápasech a turnajích.  Kluci to stejně nevnímají  a měli by se naučit vnímat jeden hlas a to trenéra,aby dokázali zareagovat. Vím že je to těžké, emoce jsou veliké,ale budu rád, když to zkusíte.Díky všem!

 

-po zvážení, jsem se rozhodl k sobě přibrat asistenta. Po pravdě už o něj usiluji od začátku,ale nikdy to nedopadlo. Mým asistentem bude Martin Krsek, který mi bude pomáhat a držet se trenérských pokynů. Kluci tak budou moct pracovat v menších skupinách, kde se  více naučí.

 

-také bych chtěl oficielně představit novu vedoucí týmu, kterou se stala Martina Pagáčová, která vše převzala po Mirce.

 

díky všem

trenér